Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u poslednjim nedeljama svog mandata osvrnuo se na svoju ulogu i posvećenost zemlji. U emotivnoj poruci, Vučić je istakao da je Srbija uvek bila u njegovim mislima i da je njegov cilj bio da služi građanima.
Tokom obraćanja, on je naglasio: „Voleo sam i volim Srbiju više nego bilo šta na kugli zemaljskoj. Samo sam se za Srbiju borio.“ Ove reči odražavaju njegovu duboku povezanost sa otadžbinom i njegovu predanost njenom razvoju.
Vučić je takođe izrazio zahvalnost građanima za podršku koju su mu pružili tokom njegovog mandata. „Bez vas ništa nisam mogao da uradim. Hvala što ste razumeli teške poteze i što ste verovali,“ rekao je predsednik, naglašavajući važnost zajedništva u suočavanju s izazovima.
U svom obraćanju, predsednik je istakao da nije želeo da se „savije“ pred pritiscima, jer je bio vođen osećajem odgovornosti prema Srbiji. „Nisam hteo da se savijem jer sam znao da je iza mene Srbija,“ dodao je Vučić.
Ovo razmišljanje dolazi u trenutku kada se Vučić priprema za prelazak na novu fazu, s obzirom na to da su ovo njegove poslednje nedelje na čelu države. Njegova posvećenost i borba za Srbiju ostavljaju snažan utisak na građane, koji su ga pratili kroz razne političke izazove.
Redakcija Info24Vesti nastaviće da prati razvoj događaja i objaviće nove informacije čim budu dostupne.
Izvor: www.novosti.rs















